Visos prekės

Parduodame džiovintą statybinę medieną. Standartiniai dydžiai ir individualūs užsakymai. Pristatome ir visoje Lietuvoje perkant daugiau kaip 30 m3.

€0.00

Gaminame individualaus dydžio medinę tarą ir konteinerius įvairiems kroviniams transportuoti. Susisiekite norėdami sužinoti daugiau.

€0.00
Pagal užsakovo pateiktus matmenis gaminame įvairaus ilgio ir aukščio medinius ..
€0.00

EPAL 6 padėklai (puspaletės) su 9 atraminiais kaladukais. Nedidelių gabaritų padėklai skirti prekių eksponavimui prekybos vietose, sunkesniems mažų gabaritų kroviniams ir siuntiniams transportuoti.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Pusės Euro padėklo dydžio padėklai su 4 atraminiais kaladukais, paprastai vadinamos "puspaletės". Tai maži mediniai padėklai skirti greito vartojimo prekėms, lengviems, mažų gabaritų, specifiniams kroviniams transportuoti, prekėms eksponuoti mažose parduotuvėse, degalinėse, statybos, pramoninių, maisto prekių, mažmeninės ir didmeninės prekybos centrų salėse.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

 

€0.00

Nestandartinių padėklų apvadų išmatavimai gali būti nuo 60 centimetrų iki 4 metrų. 

€0.00

Apsauginiai kartoniniai kampai naudojami produkcijos supakuotos ant padėklų sutvirtinimui pakavimo juostomis siekiant apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų ir deformacijos transportuojant ar sandėliuojant.

€0.00

Kartoninės dėžės maisto ir pramoninėms prekėms, siuntiniams pakuoti.

€0.00

Gofro kartono dėžės su dangčiais.

€0.00

Trisluoksnio gofro kartono dėžės - pigus ir patikimas būdas pakuoti įvairias prekes.

€0.00

Gofruoto kartono lakštai prekių pakavimui ant padėklų. Kartono lakštai apsaugos supakuotus krovinius nuo pažeidimų pervežimo metu, naudokite užkloti padėklą ir pertvaroms tarp pakuočių.

€0.00

Dideli gofruoto kartono lapai Euro padėklams (EPAL) užtikrina stabilesnį krovinių pakavimą ir saugesnį transportavimą.

€0.00
Rašyk
Skambink