BIOKURAS

PINI KAY briketai - aštuonkampio cilindro formos medžio pjuvenų briketai.

€0.00

Granulės - švarus, natūralus, patogus naudoti atsinaujinančio kuro šaltinis.

€0.00

Aukštos kokybės pjuvenų granulės be priemaišų. Pagaminta iš smulkintos suspaustos biomasės - lapuočių ir spygliuočių medienos pjuvenų. Sudėtyje nėra klijų ar kitokių rišančių cheminių priemaišų. 

€0.00

Parduodame RUF medžio pjuvenų briketus. Briketai pagaminti iš mišrios medienos - beržo ir uosio medienos pjuvenų. Briketai parduodami supakuoti ant Euro padėklų maišuose po 10 kg, 1 padėklas -  96 maišai (960 kg).

€0.00

Biokuras - atliekos tapusios ištekliumi. Biokuro gamybai naudojame medienos apdirbimo metu susidariusias medienos atliekas: lapuočių ir spygliuočių medžių žievę, pjuvenas ir skiedras. Susmulkintos biomasės atliekos tampa vientisa mase į kurią nededame jokių priemaišų. Iš biomasės formuojami produktai - ekologiškas kuras - briketai ir granulės biokuro ir granuliniams katilams. Parduodame biokuro produktus Lietuvos katilinėms, įmonių ir individualių namų šildymui, žaliavas briketų ir granulių gamybai. Biokuras – patraukli alternatyva elektros energijai ir šilumai gaminti, biokuro gamybai tinka ne tik medienos atliekos, šakos, krūmai bet ir šiaudai, žemės ūkiuose užaugintų augalų atliekos. Mažėjant iškastinio kuro atsargoms privalome labiau skatinti atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą, ieškoti sprendimų kaip sumažinti atmosferos taršą ir visuotinį klimato atšilimą. Nors biokuras degdamas taip pat išskiria CO2 tačiau augantys medžiai jo sunaudoja kur kas daugiau, todėl tai vadinama ekologišku kuru. Gaminame ekologišką biokurą ir norime jus paskatinti rinktis atsinaujinančias kuro rūšis tam kad gyvenkime švaresnėje ir saugesnėje aplinkoje ateityje. 

 

Rašyk
Skambink