• RUF pjuvenų briketai (10 kg)

Prekės kodas: RUF SAWDUST WOOD BRIQUETTES

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Vigidas Pack

Parduodame RUF medžio pjuvenų briketus. Briketai pagaminti iš mišrios medienos - beržo ir uosio medienos pjuvenų. Briketai parduodami supakuoti ant Euro padėklų maišuose po 10 kg, 1 padėklas -  96 maišai (960 kg).

€0.00

Pjuvenų briketai yra universalus, švarus sandėliuoti kuras naudojamas namų šildymui, tinka kieto kuro katilams, krosnelėms, židiniams. Briketai gaminami suspaudžiant pjuvenas ir medžio drožles specialios formos presu suformuojant stačiakampio plytos formos briketą sveriantį ~850 gramų. RUF briketai yra perkamiausi nes yra kaitrūs, patogūs sandėliuoti, neužima tiek daug vietos kiek malkos, nesukuria tiek šiukšlių, nebūtina sandėliuoti didelio kiekio, galima atsivežti reikiamą kiekį pagal poreikį šildymo sezono metu.

Išmatavimai

Ilgis Plotis Ant padėklo Svoris
300 mm 90 mm 96 maišai 960 kg

Papildoma informacija

Energetinė vertė: 19000 kJ/kg
Peleningumas: 0,4%
Drėgmės lygis:  8%

Pristatymo sąlygos: galime pristatyti Šiaulių mieste/rajone, taip pat ir į bet kurį  Lietuvos miestą ar rajoną (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ir kt.) už papildomą mokestį.

Pasiimkite savo transportu, produkcija sandėliuojama Šiauliuose adresu Daubos g. 1c, LT-78150, UAB Vigidas Pack.

Kaip mus rasti? Šiaulių žemėlapis:

Medžio pjuvenų briketų gamyba

Briketus gaminame iš kietmedžio - beržo ir uosio pjuvenų mišinio. Briketų gamybai nenaudojamos jokios papildomos rišamosios medžiagos, nėra klijų ar kitokių chemikalų priemaišų. Briketai gaminami iš kokybiškos I rūšies medienos pjuvenų, sudėtyje nėra žievės. Todėl briketai ir granulės yra puiki alternatyva malkoms ir akmens anglims.

Briketų gamybos procesas

Prieš presavimą pjuvenos džiovinamos kol pasiekiamas mažesnis nei 10% drėgmės lygis.

Briketų privalumai

  • didesnė energetinė vertė

  • paruoštas naudoti sausas kuras

  • mažiau pelenų

  • švaru, patogu sandėliuoti

  • tinka visiems kieto kuro katilams ir židiniams

Briketų trūkumai

  • jautrūs drėgmei

  • būtina sandėliuoti sausai

Briketų tipai

Pagal briketų gamybai naudojamą techninę įrangą briketai gali būti trijų formų, skirstomi į tipus: RUF plytos formos briketai, NESTRO cilindro formos briketai, PINI KAY daugiakampės formos briketai.

Briketų kaina

Norėdami sutaupyti, briketus visuomet pirkite tiesiai iš gamintojo o ne per tarpininkus. Perkant didelį kiekį briketų jums pasiūlys mažesnę kainą nei prekybos centruose. Briketai populiarūs ne tik Lietuvoje bet ir užsienio rinkose, ekologiškai švarus ir nebrangus kietas kuras individualių namų, įmonių šildymui.

Rašyk
Skambink