SU MEILE MEDIENAI

Apie mus

Nuo 1994 metų „Vigidas Pack“ yra itin sėkmingai veikla Lietuvoje vykdanti imonė. Būdama pirmaujanti modernių medinių pakuočių gamintoja šalyje, specializuojamės gaminant padėklus, padėklų apvadus, statybinę medieną ir kt. Mūsų įsipareigojimas siekti meistriškumo atsispindi plataus siūlomo dydžių, stilių ir apdailos asortimente, užtikrinant, kad mūsų gaminiai atitiktų tikslius jūsų reikalavimus. Mūsų įmonės vertybių esmė – kompetencija ir aukšti medienos kokybės standartai.

 

Turėdami platų gaminių asortimentą, pagamintą iš įvairių medžiagų, galime pasiūlyti individualius sprendimus, pritaikytus pagal individualius poreikius. Strateginė mūsų Vigidas Pack lentpjūvės vieta arti žaliavų garantuoja stabilų ir patikimą išteklių tiekimą, todėl esame patikimas ilgalaikis mūsų klientų partneris. Aptarnaujame klientus visoje Europoje, apimančius įvairius sektorius. „Vigidas Pack“, kaip įmonė, siekia plėsti savo, kaip aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų tiekėjos, reputaciją.

 

Visi mūsų medienos gaminiai yra kruopščiai atrenkami ir apdorojami naudojant pažangias technologijas ir aplinkai nekenksmingą praktiką. Mes tvirtai tikime atsakinga miškininkyste ir gamybos metodais, kurie prisideda prie mūsų planetos gerovės, ir į šią atsakomybę žiūrime rimtai. Naudodami savo gamybinių patalpų tinklą ir platų gaminių asortimentą savo klientams siūlome visapusiškus logistikos sprendimus. Dėl efektyvių procesų ir strategiškai išdėstytų patalpų galime teikti greitas ir patikimas paslaugas, atitinkančias klientų poreikius.

 

Štai mūsų mėnesio produkcijos suskirstymas:

 

 • 100 000 EUR/EPAL padėklai
 • 30 000 nestandartinių padėklų
 • 5000 kubinių metrų padėklų medienos
 • 10 000 kubinių metrų statybinės medienos
 • 10 000 kubinių metrų obliuotos medienos

 

Mūsų įmonė veikia 7 hektarų žemės plote, o gamybos įrenginiai užima 4000 kvadratinių metrų. Turėdami savo transportavimo galimybes, savo klientams garantuojame pristatymą laiku. Be to, patys paimame žaliavas iš savo tiekėjų, todėl galime teikti ir transportavimo paslaugas.

 

Mes išdidžiai tiekiame platų aukštos kokybės neapdorotos pjautinės, konstrukcinės ir obliuotos medienos asortimentą įvairiems pramonės sektoriams, prekybininkams, mažmenininkams ir didmenininkams. Mūsų portfelyje yra daug įvairių matmenų, kuriuos galima tiksliai nupjauti ir obliuoti, kad atitiktų jūsų specifikacijas. Nuolat pristatome aukščiausios kokybės baltos ir raudonos medienos gaminius iš įvairių rūšių, užtikrindami kokybę ir patikimumą.

Medienos gaminiai:

Siūlome įvairų aukštos kokybės neapdorotos pjautinės, konstrukcinės ir obliuotos medienos pasirinkimą pramonės sektoriams, prekybininkams, mažmenininkams ir didmenininkams. Mūsų asortimente yra įvairių matmenų, kuriuos galima tiksliai nupjauti ir obliuoti su tiksliais dydžio leistinais nuokrypiais, užtikrinant, kad jie atitiktų jūsų specifinius reikalavimus. Išlaikome vienodą įvairių rūšių baltųjų ir raudonmedžio gaminių kokybę.

Mūsų pjautinė ir obliuota mediena gali būti naudojama įvairiems tikslams, pavyzdžiui:

 • Infrastruktūros statyba: Mūsų mediena idealiai tinka konstrukcijų komponentams pastatuose, tiltuose ir kituose infrastruktūros projektuose.

 • Staliaus: Nesvarbu, ar tai būtų durų, langų ar nestandartinių baldų kūrimas, mūsų mediena puikiai tinka stalių darbams, pasižyminti tvirtumu ir estetiškumu.

 • Rėmas ir santvara: Mūsų medienos gaminiai suteikia puikią atramą ir stabilumą rėmo ir santvaros konstrukcijoms, užtikrindami patvarias ir patikimas konstrukcijas.

 • Grindys: Sukurkite gražius ir patvarius grindų sprendimus naudodami mūsų aukštos kokybės medieną, bet kuriai erdvei suteikdami šilumos ir charakterio.

 • Sodo produktai: Išplėskite lauko erdves naudodami mūsų medieną, kuri gali būti naudojama sodo baldams, paklotai, tvoros, pavėsinės ir kitos sodo konstrukcijos.

 • Dengimas ir paklotas: Mūsų mediena tinka išorės apdailai, suteikia apsaugą ir padidina pastatų patrauklumą. Jis taip pat gali būti naudojamas terasai, kuriant funkcionalias ir jaukias lauko gyvenamąsias zonas.

 • Pakavimo mediena: Pakavimo reikmėms tiekiame patikimą ir tvirtą medieną, užtikrinančią saugų prekių transportavimą išlaikant gaminio vientisumą.

treated board

Mes siūlome platų asortimentą pakuotė ir padėklas sprendimai, įskaitant::

Epal pallet
 • EPAL padėklai: Standartizuoti ir patvarūs padėklai, atitinkantys EPAL (Europos padėklų asociacijos) specifikacijas.
 • CP padėklai: Padėklai sukurti pagal chemijos ir plastiko pramonės standartus.
 • Vienpusiai padėklai: Vienkartiniai padėklai, tinkami siuntoms, kur nereikia grąžinimo logistikos.
 • Nestandartiniai padėklai: Individualūs padėklai, pritaikyti pagal jūsų konkrečius reikalavimus.

 

 • Padėklų apykaklės: Papildomi padėklų apykaklės tvirtinimai, užtikrinantys didesnį aukštį ir stabilumą sukrautoms prekėms.
 • Dangteliai: Apsauginiai padėklų dangteliai ar viršeliai, užtikrinantys supakuotų daiktų saugumą ir saugumą.
 • Speciali pakuotė: Pritaikomi pakavimo sprendimai, sukurti pagal unikalius ar specifinius poreikius.
pallet collars

Nesvarbu, ar jums reikia standartizuotų padėklų, pritaikytų sprendimų ar papildomų pakavimo priedų, mes turime patirties ir produktų, kad atitiktų jūsų pakavimo ir padėklų reikalavimus.

„Vigidas Pack“ medienos biomasės šalutinius produktus panaudojame įvairiems tikslams. Štai keletas detalių apie medienos biomasės produktai mes siūlome:

Medžio drožlės: Obliuodami džiovintus medienos gaminius, gaminame medžio drožles. Šiose drožlėse yra daug sausųjų medžiagų – maždaug 85 %. Jie idealiai tinka gyvuliams gaminti žemės ūkio sektoriuje. Mes specializuojamės presuotose medienos drožlėse, kurios yra kruopščiai išvalytos, nedulkėtos ir supakuotos vartotojams. Mūsų aukščiausios kokybės medžio drožlės, skirtos gyvūnų patalynei, parduodamos Royal Horse patalynės pavadinimu.

Pjuvenos: Vigido lentpjūvės gamina pjuvenas, kurių pastovus sausosios medžiagos kiekis yra apie 50 %, o svyravimai yra minimalūs. Šios pjuvenos yra vertinga žaliava gaminant kuro granules ir medžio drožlių plokštes. Dėl pastovios kokybės jis puikiai tinka elektros ir šiluminėms elektrinėms.

Lentpjūvės drožlės: Kai pjaunami apvalūs, be žievės rąstai, pirmiausia gaunamos lentos ir lentos. Likusi dalis tampa lentpjūvės drožlėmis, kurių sausosios medžiagos kiekis yra apie 45-50%. Šios lentpjūvės drožlės „Vigidas“ naudoja medžio drožlių plokščių gamybai 25 proc.

Bark: Prieš pjovimo procesą nulupama žievė ir sumažinama šaknis. Žievės sausųjų medžiagų kiekis skiriasi priklausomai nuo sezono, mažiausias būna rudenį ir žiemą. Žievė pirmiausia tiekiama elektros ir šiluminėms elektrinėms. Be to, siūlome žievės likučius, kurie atsiskiria apdorojant medieną prieš pjovimą.

LICENZIJOS:

Didžiuojamės galėdami užtikrinti, kad visi mūsų medienos produktai būtų sertifikuoti Miškų priežiūros tarybos  arba Miškų sertifikavimo patvirtinimo programos. Šie sertifikatai patvirtina, kad mūsų gaminiuose naudojamos žaliavos yra tvarios miškininkystės praktikos.

Sertifikatas garantuoja, kad mediena buvo gauta iš atsakingai tvarkomų miškų, kuriuose pirmenybė teikiama aplinkos tausojimui, socialinei naudai ir ekonominiam gyvybingumui. Pasirinkdami sertifikuotą medieną, remiame miškų išsaugojimą ir vietos bendruomenių gerovę.

Taip pat  sertifikatas užtikrina, kad mediena būtų iš miškų, tvarkomų laikantis griežtų ekologinių, socialinių ir etinių standartų. Šis sertifikatas skatina tvarų miškų valdymą ir atsakingą medienos produktų tiekimą.

Laikydamiesisertifikavimo standartų, siūlome savo klientams garantiją, kad iš mūsų perkama mediena yra iš tvarių šaltinių. Esame įsipareigoję remti aplinkai nekenksmingą praktiką ir prisidėti prie ilgalaikės mūsų miškų sveikatos ir išsaugojimo.

EPAL

CP

IPPC

CE

UIC

LOGISTIC SERVICES

Vigidas Pack teikia visapusišką logistinę pagalbą visame pasaulyje

 

 

PRISTATYMAS

Siūlome lanksčias ir patikimas Jūsų užsakymų pristatymo galimybes (CIF, DAP).

Nors Vigidas Team nariai ir gamyba yra įsikūrę Lietuvoje, mūsų partneriai lieka šalia jūsų vietoje.

Susisiekite dėl daugiau!

2023 Vigidas Pack. Visos teisės saugomos.

KONTAKTAI:

UAB VIGIDAS PACK

Dominikonų g. 11 Vilnius Lietuva

Telefonas: +37068719271

paštas: pack@vigidas.lt

įmonės kodas: 301150244

PVM mokėtojo kodas: LT100003524715

Gamintojas: Daubos 1c Šiauliai, Lietuva