Medinės dėžės

Gaminame individualaus dydžio medinę tarą ir konteinerius įvairiems kroviniams transportuoti. Susisiekite norėdami sužinoti daugiau.

€0.00
Pagal užsakovo pateiktus matmenis gaminame įvairaus ilgio ir aukščio medinius ..
€0.00

Medinės dėžės apdorotos karščiu pagal ISPM15 reikalavimus. Pagaminta iš obliuotų lapuočių ir spygliuočių medžių lentelių.

*Gaminama iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Euro padėklo dydžio medinės dėžės obuoliams, vaisiams, daržovėms, tinka ir kitų produktų transportavimui ir sandėliavimui.

*Gaminama iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Tvirta dėžė vaisiams turi išskirtinę galią, nes ji surenkamas naudojant ne tik įprastus medsraigčius bet ir baldų varžtus. Tai leidžia vaisių dėžes krauti 8 aukštais ir sutaupyti sandėlio plotą, priekabos plotą transportuojant vaisius.

*Gaminama iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Medinės paletinės dėžės - konteineriai daržovėms: bulvėms, svogūnams, burokams, morkoms. Tinka krauti vieną ant kitos ir sandėliuoti keliais aukštais.

*Gaminama iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Įvairių dydžių medinės dėžės, paletinės dėžės ir konteineriai obuoliams, bulvėms, įvairiems vaisiams, daržovėms, prekėms transportuoti ir sandėliuoti.Galime pagaminti bet kokią dėžę, termiškai apdoroti pagal ISPM15 fitosanitarinius reikalavimus. IPPC paženklintos dėžės ir konteineriai ant padėklo tinka eksportui į Europos ir kitas pasaulio šalis. Mūsų gaminamos dėžės yra tvirtos ir ilgaamžės, gaminame iš 20 mm storio lentelių, sujungiame vinimis medsraigčiais bei sutvirtiname varžtais. Specialių medienos deginimo štampu galime išdeginti jūsų įmonės logotipą. Konteinerius su daržovėmis ir vaisiais lengvai sandėliuoti aptarnaujant šakiniais krautuvais, esant poreikiui produktus pristatysite užsakovams per trumpą laiką. Standartinio Euro padėklo dydžio dėžės ir konteineriai užtikrina, kad neiškils nepatogumų dėl transportavimo bei tiekimo į gamybos linijas.

Rašyk
Skambink