• Medinės dėžės vaisiams 1200x800x450 (obuoliams/kriaušėms)
  • Medinės dėžės vaisiams 1200x800x450 (obuoliams/kriaušėms)

Prekės kodas: WOODEN FRUIT CRATES

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Vigidas Pack

Tvirta dėžė vaisiams turi išskirtinę galią, nes ji surenkamas naudojant ne tik įprastus medsraigčius bet ir baldų varžtus. Tai leidžia vaisių dėžes krauti 8 aukštais ir sutaupyti sandėlio plotą, priekabos plotą transportuojant vaisius.

*Gaminama iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00
Ši prekė turi minimalų pirkimo kiekį 50

Dėžės kliento pageidavimu pateikiami surinktos arba išardytos, sukomplektuotos skydais.

Išmatavimai

Ilgis Plotis Aukštis Svoris
1200 mm 800 mm 450 mm 25 kg

Papildoma informacija

Talpa: 150-200 kg.

Vigidas Pack gali pagaminti medines transportavimo ir sandėliavimo dėžes ir konteinerius pagal jūsų pavyzdžius ir dydžius. Siūlome įvairių rūšių medines dėžes kuriais naudoja ūkininkai, gamintojai, perdirbėjai ir prekybos tinklai. Dėžes galime pristatyti į jūsų ūkį, įmonės sandėlius bet kur Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Dėžės gaminamos iš 2 cm storio eglės ir pušies lentų. Spygliuočių medieną užtikrina ilgesnį dėžių tarnavimo laiką, dėžės atsparesnės drėgmei, ilgai išlieka sveikos. Teisingai eksploatuojama ir apsaugota nuo kritulių medinė tara tarnaus ilgai. Visą produkciją esant poreikiui galime termiškai apdoroti pagal ISPM 15 standartą ir pateikti tai patvirtinančius sertifikatus.

Pramoniniuose soduose obuoliai, kriaušės ir kiti vaisiai skinami, rūšiuojami ir dedami tiesiai į medines dėžes. Traktoriais gabenami į vėsias saugojimo patalpas ir vėliau iš augintojų transportuojami pas perdirbėjus, didmeninius vaisių ir daržovių platintojus ir prekybos tinklus. Palaikant optimalią temperatūra ir laikantis kitų griežtų laikymo taisyklių pvz. obuolius, kriaušes medinėse dėžėse galima išlaikyti tinkamus vartojimui iki 1 metų ir ilgiau priklausomai nuo veislės savybių. Sandėliuojant vaisius svarbu patalpose sumažinti deguonies kiekį tam kad sulėtėtų jų nokimo procesas. Vaisiai dėžėse tarsi užmiega ir išlaiko pirmines savybes ir pat suvartojimo. Sufasuoti tinkliniuose ar polietileno maišuose vaisiai mažesnėse medinėse dėžėse gali būti pristatomi į prekybos centrų sandėlius. Medinė tara naudojama vaisiams ir daržovėms gabenti ir jūros transportu. Dėžes galima greitai sukrauti į jūrinius konteinerius šakiniai krautuvais, dėžes galima krauti vieną ant kitos naudojant papildus tvirtinimo elementus saugumui užtikrinti kelionės metu.

 
Rašyk
Skambink