Padėklų apvadai

Nestandartinių padėklų apvadų išmatavimai gali būti nuo 60 centimetrų iki 4 metrų. 

€0.00
Mediniai šarnyriniai padėklų apvadai (dar vadinami padėklų rėmai, bortai, palečių paauk&..
€0.00

Šarnyriniai padėklų apvadai (padėklų rėmai) standartiniams Didžiojoje Britanijoje naudojamiems padėklams.

€0.00

Mediniai šarnyriniai padėklų apvadai (dar vadinami padėklų rėmai, bortai) skirti puspaletėms - pusės Euro padėklo dydžio paletėms.

€0.00

Šarnyriniai padėklų apvadai, medinės dėžės, šarnyrinė tara - dar daugiau galimybių transportuoti ir sandėliuoti įvairius birius, skirtingų dydžių produktus. Optimaliai išnaudokite vilkikų priekabų naudingą plotą ir sandėlio erdves. Šarnyrinis padėklas tai 4 arba 6 lentų rėmas sujungtas vyriais, veikia daugiaaukštės dėžės principu t.y. dedant vieną apvadą ant kito didinamas tūris kroviniui talpinti. Šis palyginus naujas medinės pakuotės būdas atsirado ne taip senai, tik daugiau nei prieš 20 metų. Jei ieškote sprendimo kaip mažomis sąnaudomis padidinti krovimo tūrį išlaikant tą patį plotą, čia rasite visą reikalingą informaciją apie gaminamą šarnyrinę medinę tarą, dėžių išmatavimus ir kainą. Šarnyriniai padėklų apvadai dažniausia naudojami standartinio dydžio 1200x800 mm skirti EPAL EURO padėklams, populiariausias apvado aukštis 200 mm. Šarnyrinius padėklų apvadus galime pagaminti ir iš termiškai apdorotos medienos atitinkančios ISPM15 reikalavimus.  

Užsienio šalyse, ypač Skandinavijoje, padėklų apvadai yra dažnai naudojami ir vadinami - pakeltos lysvės daržui. Tai išties praktiška, lengvai įrengiama ir patogi alternatyvą tradicinės lysvėms. Norimo aukščio lysvę galite įrengti uždėdami paletės paaukštinimą vieną ant kito ir pastatyti bet kuriame sodo kampelyje, įrankių neprireiks, tik kastuvo. Tokios tvarkingai atrodančios lysvės naudojamos braškių, įvairių daržovėms ir prieskoniams auginti. Pasibaigus sezonui, lengvai išardysite, sulankstyte ir atėjus pavasariui galėsite perkelti daržą į kitą vietą. Žinoma, didelio derliaus čia neužauginsite tačiau jei mėgstate darže ir sode ne arti, o leisti laiką savo malonumui, ši daržo įrengimo idėja jums gali patikti. Išbandykite nedidelio ploto paaukštintų lysvių daržą iš padėklų apvadų savo namuose.

Rašyk
Skambink