Mediniai padėklai

EPAL 6 padėklai (puspaletės) su 9 atraminiais kaladukais. Nedidelių gabaritų padėklai skirti prekių eksponavimui prekybos vietose, sunkesniems mažų gabaritų kroviniams ir siuntiniams transportuoti.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Pusės Euro padėklo dydžio padėklai su 4 atraminiais kaladukais, paprastai vadinamos "puspaletės". Tai maži mediniai padėklai skirti greito vartojimo prekėms, lengviems, mažų gabaritų, specifiniams kroviniams transportuoti, prekėms eksponuoti mažose parduotuvėse, degalinėse, statybos, pramoninių, maisto prekių, mažmeninės ir didmeninės prekybos centrų salėse.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

 

€0.00

EPAL EUR padėklai gaminami sujungiant viršutines ir apatines padėklo lentas kvadratinės ir stačiakampio formos presuoto medžio drožlių kaladukais.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

UIC Euro padėklai gaminami pagal griežtus UIC 435-2 Tarptautinės geležinkelių sąjungos standartus (Union Internationale des Chemins de fer), todėl garantuojama aukščiausia jūsų krovinio gabenimo kokybė.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

 

€0.00

EUR padėklai - EPAL (Europos Padėklų Asociacijos) standartizuoto dydžio termiškai apdoroti padėklai skirti krovinių gabenimui, sandėliavimui, prekių eksponavimui Europos Sąjungos ir viso pasaulio šalyse.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Standartinių Euro matmenų paletės, rekomenduojamas krovinio svoris iki 2000 kg. Padėklai gali būti džiovinti arba apdoroti karščiu pagal ISPM 15 standartą ir ženklinti IPPC.

€0.00

Vienkartiniai mediniai padėklai yra nekeičiami padėklai kroviniams nuvežti į paskirties vietą ir sandėliuoti. Gaminami iš lapuočių medienos, lentų storis 22 mm. Šie vienkartiniai padėklai atitinka standartinius Euro padėklo išmatavimus 800x1200.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Mediniai padėklų dangčiai standartiniams Euro padėklams. 

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Pramoniniai (industriniai) padėklai prekių eksportui, didelių krovinių, dėžių transportavimui ir prekių sandėliavimui.

*Gaminami iš FSCTM sertifikuotos medienos.

€0.00

Nauji padėklai

Pagrindinė Vigidas Pack veikla - naujų medinių padėklų gamyba ir pardavimas. Nauji termiškai apdoroti ir fumiguoti mediniai padėklai atitinka ISPM15/IPPC reikalavimus: EPAL Euro padėklai, UIC standarto padėklai, pramoniniai, vienkartiniai ir nestandartiniai padėklai (paletės) skirtos naudoti ne tik Lietuvos rinkoje bet ir saugiam prekių eksportui į Europos Sąjungos ir viso pasaulio šalis. 

Kodėl padėklus būtina termiškai apdoroti?

Nuo 2002 metų 183 pasaulio šalių (2018 m. duomenys) padėklų gamintojai laikosi tarptautinės augalų apsaugos konvencijos (IPPC - International Plant Protection Convention) fitosanitarijos priemonių taikymo (ISPM - International Standards For Phytosanitary Measures) standartų Nr.15

Šis reikalavimas įpareigoja kad visi medinės taros gaminiai, tarp jų padėklai, šarnyriniai apvadai, medinės dėžės pagaminti iš storesnės nei 6 mm medienos turi būti prieš apdirbimą nužievinami, apdorojami karščiu ir fumiguojami tam kad jais būtų saugu eksportuoti produkciją ir tarp valstybių nebūtų platinamos augalų ir kenkėjų sukeliamos ligos. Didžiausi medienos kenkėjai yra skaptukai, ūsočiai ir kinivarpos. Termo apdorojimas taip pat naudojamas statybinės, apdailos medienos paruošimui, pasitelkiant fumigaciją kenkėjai naikinami grūduose, sandėliuose ir kitos paskirties patalpose, tokiu būdu dezinfekuojami laivaibei transporto priemonės.

Terminio apdorojimo ženklinimas - HT spaudas

Visus gaminius apdorojame karščiu pagal nustatytus reikalavimus t.y. mediena kaitinama daugiau nei 50 laipsnių karštyje ne trumpiau nei 30 minučių tam kad karštis pasiektų pačią medienos šerdį ir žūtų bet kokios rūšies kenkėjai. Termo mediena tampa atsparesnė drėgmei, grybeliui, puviniui, mikroorganizmų poveikiui.

Sužinokite daugiau apie tarptautinius reikalavimus padėklams ir medienos apdorojimą karščiu:

Wikipedia

FEFPEB

Rašyk
Skambink