Vigidas Pack eksporto plėtra

Vigidas Pack eksporto plėtra

UAB „VIGIDAS PACK“ pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo dalinai finansuojamą projektą – „UAB „VIGIDAS PACK“ eksporto plėtra“. Bendrovė užsiima visų pramoninių padėklų gamyba. Dalyvavimas parodose įmonei suteiks galimybę pristatyti gaminamą produkciją ne tik esamose, bet ir naujose užsienio rinkose, užmegzti kontaktus su naujais potencialiais partneriais ir padidinti eksportą esamose rinkose. Projekto tikslas - didinti bendrovės eksportą į esamas ir naujas rinkas. Dalyvavimas tarptautinėse parodose, pristatant įmonės produkciją ir ieškant potencialių partnerių naujose eksporto rinkose bus pagrindinis instrumentas įgyvendinant įmonės bendro ir lietuviškos kilmės produkcijos eksporto plėtros planus, padidins įmonės pardavimų pajamas.

Siekdama padidinti prekių eksportą esamose ir naujose rinkose UAB „VIGIDAS PACK“ projekto įgyvendinimo metu vykdys savo gaminamos produkcijos pristatymus užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose. Bendrovė planuoja sudalyvauti 6 tarptautinėse pakavimo parodose Nyderlanduose, Vokietijoje, Belgijoje, JAE ir Indijoje. Parodos atrinktos, remiantis ankstesnio dalyvavimo patirtimi, ekspertų vertinimais, jų statistiniais rodikliais.

Projektą „UAB „VIGIDAS PACK“ eksporto plėtra“ vykdo UAB „VIGIDAS PACK“. Projektas vykdomas be partnerių.

Projekto vykdymo biudžetas - 68.172,00 eurai, gauto finansavimo suma – 34086,00 eurai.

Projektas vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 priemonės „Naujos galimybės LT“.

 

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink