• Pusės Euro padėklo dydžio apvadai (600x800)
  • Pusės Euro padėklo dydžio apvadai (600x800)

Prekės kodas: HALF EURO PALLET COLLARS 600x800

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Vigidas Pack

Mediniai šarnyriniai padėklų apvadai (dar vadinami padėklų rėmai, bortai) skirti puspaletėms - pusės Euro padėklo dydžio paletėms.

€0.00

Pagaminta iš ~20% drėgnumo lapuočių medienos 20 mm lentų, sujungta 1.25 mm cinkuoto metalo vyriais. Padėklų apvadų gamybai naudojama kokybiška obliuota mediena. Galime pagaminti ir apvadų dangčius siekiant apsaugoti produktus suformuojant padėklus-dėžes, termiškai apdorojame pagal ISPM 15 standartą, apvadai tinka produktų eksportui į užsienio šalis.

Jei norite saugiau supakuoti ir transportuoti prekes ar produktus ne visada krovinius pakanka paprastai sukrauti ant padėklų ir apvynioti pakavimo plėvele. Jei ieškote specialių medinės taros sprendimų, Vigidas Pack - šarnyrinių padėklų apvadų gamintojas pagamins šarnyrinę tarą pagal jūsų individualius reikalavimus. Šarnyriniai padėklų apvadai išpopuliarėjo prieš keletą dešimtmečių, tai yra pasiteisinęs, patogus, ilgaamžis ir nebrangus būdas sandėliuoti ir pervežti įvairius krovinius.

Išmatavimai

Ilgis Plotis Aukštis Apvado svoris
800 mm 600 mm 200 mm 7 kg

Papildoma informacija

  • Vyrių kiekis: 4 vnt
  • Vyrių storis: 1.25 mm
  • Krovinio svoris: 800 kg

Šarnyrinių padėklų apvadų kaina priklauso nuo perkamo kiekio.

Užsakovų pageidavimu galime pagaminti ir kitų išmatavimų padėklų apvadus, dangčius, pritvirtinti rankenas, komplektuoti su storesnio metalo vyriais.

Transformuokite bet kokio dydžio padėklą į medinę dėžę kurią galima uždengti ir visišai apsaugoti nuo išorės veiksnių. Šarnyriniai padėklų apvadai naudojami įvairiose įmonėse - gamyklose, prekybos tinkluose, sandėliuose ir kitos pramonės bei žemės ūkio įmonėse. Naudojant padėklų apvadus sumažinama darbuotojų rizika susižeisti. Padėklo dėžės aukštį nustato pats darbininkas pagal pakrautų krovinių aukštį padidindamas ir padėklo apvado aukštį, nebūtina nepatogai pasilenkti. Kampiniai vyriai leidžia sulankstyti padėklų apvadus visiškai plokščiai ir saugoti kompaktiškai sukrautus kai nenaudojami. Gaminame ir tiekiame šarnyrinę tarą Lietuvos įmonėms ir eksportuojame į užsienio šalis todėl galie pasiūlyti pakavimo sprendimus pritaikytus kiekvieno užakovo individualius poreikius. 

ISPM 15 standartas - Tarptautinės augalų apsaugos konvencijos (IPPC) reikalavimas medinei tarai. Prievolė termiškai apdoroti mediena ne mažesnėje kaip 56°C temperatūroje tam kad padėklai, šarnyriniai apvadai galėtų laisvai cirkuliuoti tarptautinėse rinkose.

 
Rašyk
Skambink