STATYBINĖ MEDIENA

Parduodame džiovintą statybinę medieną. Standartiniai dydžiai ir individualūs užsakymai. Pristatome ir visoje Lietuvoje perkant daugiau kaip 30 m3.

€0.00

Kalibruota statybinė mediana - tašai (brusai) yra pagaminti iš spygliuočių medienos (pušies). Tiekiami obliuoti arba neobliuoti. Galime pagaminti ir nestandartinių matmenų kalibruotą medieną pagal individualų užsakymą.

€0.00
Parduodame dvigubo pjovimų pušies lentas. Tai yra šviežio pjovimo, neobliuotos, neimpregnuotos spygliuočių medienos lentos.

 

€0.00

Konstrukcinė mediena vienašlaičiams ir dvišlaičiams stogams, karkasinių namų, ūkinių pastatų, pavėsinių statybai ir įvairiems kitiems statybos darbams.

€0.00

Vigidas Pack lentpjūvė Šiauliuose gamina įvairių išmatavimų statybinę medieną ir tiekia ruošinius medienos gaminių gamybai. Standartinių išmatavimų lentos, tašai, gegnės sezono metu sandėlyje yra nuolat palaikomi dideliais kiekias.Taip pat pjauname medieną pagal užsakymą (tik dideli kiekiai), medienos kaina priklauso nuo perkamo kiekio.

€0.00

Parduodame kalibruotą graduotą C16 ir C24 klasės konstrukcinę medieną. 

Mediena džiovinta, drėgnumas 17-20%. Medienos rūšis: eglė.

 

€0.00

Vigidas Pack lentpjūvėje Šiauliuose gaminama statybinė mediena (konstrukcinė mediena) namų statybai, stogams, karkasiniams namams, fasado apkalimui, pamatų ir sąramų klojiniams, medinėms tvoroms, pirtims, grindų įrengimui, pavėsinėms, malkinėms, supynėms, vaikų žaidimų aikštelėms ir įvairiems kitiems statybos bei remonto darbams. Mediena iš pušies ir eglės - dvigubo pjovimo lentos, gegnės, murlotai (mūrtašiai liaudiškai vadinami brusai, balkiai), sijos, lagės, tašai ir tašeliai. Parduodame ir džiovintą, obliuotą, kalibruotą medieną, galime impregnuoti. Medieną statybai ir apdailai visuomet pirkite tiesiai iš gamintojo nes čia mokėkite mažiausią kainą. Perkant didesnį kiekį medieną statyboms galime pristatyti į visus Lietuvos miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir rajonus.

 

Rašyk
Skambink