• Dvigubo pjovimo lentos
  • Dvigubo pjovimo lentos
  • Dvigubo pjovimo lentos
  • Dvigubo pjovimo lentos

Prekės kodas: DVIGUBO PJOVIMO LENTOS

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Vigidas Pack

Parduodame dvigubo pjovimų pušies lentas. Tai yra šviežio pjovimo, neobliuotos, neimpregnuotos spygliuočių medienos lentos.

 

€0.00

Standartinis lentų ilgis yra 3 arba 6 metrai. Dvigubo pjovimo lentos naudojamos stogų konstrukcijoms, tvoroms, aptvarams, pamatų klojiniams, karkasiniams namams, laikiniems statiniams ir įvairiems kitiems statybos bei remonto darbams. Lentų drėgnumas 30-40%. Galime pagaminti ir kitų išmatavimų spygliuočių medienos gaminius, individualaus užsakymo lentų kaina nustatoma individualiai.

Išmatavimai

Storis Plotis Ilgis Mediena
50/75 50/225 3000/6000 mm pušis/egle

Papildoma informacija

Pristatymo sąlygos: medieną galime pristatyti Šiaulių mieste/rajone, taip pat ir į bet kurį kitą Lietuvos miestą ar rajoną (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ir kt.) už papildomą mokestį.

Pasiimkite savo transportu, lentpjūvė Šiauliuose adresu Daubos 1c, LT-78150, UAB Vigidas Pack.

Skambinkite tel. 8600 90377

Kaip mus rasti? Šiaulių žemėlapis:

Dvigubo pjovimo lentos vadinamos tokios lentos kurios buvo išpjautos iš rąsto ir pjaunant antrą kartą pašalinami lentos kraštai (žievė, nelygumai), taip suformuojama taisyklinga stačiakampio formos lenta.

Dvigubo pjovimo spygliuočių lentos - statybinė konstrukcinė mediena dažniausiai naudojamos karkasinių namų statybai, stogų konstrukcijoms, tvoroms, ūkiniams pastatams, pavėsinėms, malkinėms ir kitoms ūkio reikmėms. Spygliuočių mediena yra universali, stipri, ilgaamžė statybinė medžiaga, daug atsparesnė puvimui nei lapuočių mediena. Nedžiovintų lentų nerekomenduojama dažyti, impregnuoti, obliuoti.

Rašyk
Skambink