• C16/C24 statybinė mediena

Prekės kodas: WOOD BEAMS

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: UAB Vigidas Pack

Parduodame kalibruotą graduotą C16 ir C24 klasės konstrukcinę medieną. 

Mediena džiovinta, drėgnumas 17-20%. Medienos rūšis: eglė.

 

€0.00

Kas yra kalibruota mediena?

Kalibravimas yra medienos apdirbimo procesas kurio metu sausa mediena obliuojama iš visų 4 pusių, tokiu būdu gaunami labai tikslūs medienos gaminių matmenys. Paklaida gali siekti iki 1 mm.

Išmatavimai

Storis Plotis Ilgis Mediena
100/150/200 mm 100/150/200/250 mm 6000 mm pušis

Papildoma informacija:

Pristatymo sąlygos: medieną galime pristatyti Šiaulių mieste/rajone, taip pat ir į bet kurį Lietuvos miestą ar rajoną (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ir kt.) už papildomą mokestį.

Pasiimkite savo transportu, lentpjūvė yra Šiauliuose adresu Daubos 1c, LT-78150, UAB Vigidas Pack.

Skambinkite tel. 8600 90377

Kaip mus rasti? Šaulių žemėlapis:

Gaminame ir parduodame įvairaus storio ir pločio kalibruotą graduotą medieną kurie gali būti naudojami ir kaip statramsčiai, laikančios sijos, dekoratyviniai balkiai luboms. Mūrtašių gamybai naudojama pušies mediena. Stadartinis mūrtašių/murlotų ilgis - 6 metrai.

Jei ruošiatės pirkti mūrtašius (murlotus), jums tikriausiai įdomu kaip murlotai tvirtinami prie sienų. Pateikiame murloto tvirtinimo prie blokelių/mūrinių sienų schemą.

Murloto tvirtinimas

Murlotai tvirtinimi ant pastato sienų monolitinio gelžbetoninio žiedo viršaus, dažniausiai naudojami 10x10, 15x15, 20x20 centimetrų storio murlotai. Murlotai tvirtinami ilgais srieginiais strypais, kurie turi būti įbetonuoti į monolitinį žiedą ir viršutinius sienos blokelius. Murlotas montuojamas užmaunant ant srieginių strypų iš anskto medyje pragrežtose angose. Strypų žingsnis priklauso nuo stogo konstrukcinių ypatybių, numatomos apkrovos, tarpai tarp strypų 60-90 cm, priveržti rekomenduojama su plačiomis poveržlėmis. Kampuose murlotai sujungiami tvirtinimo kabliais.

Po murlotais būtina pakloti hidroizoliaciją (ruberoidas, hidroizoliacinė juosta, bituminė danga) tam kad mediena būtų apsaugota nuo drėgmės iš monolitinio žiedo.

Gegnės prie murlotų tvirtinamos specialiomis gegnių jungtimis, kampinėmis jungtimis, ilgais vinimis, medyje padaroma trikampio formos išpjova kad gegnė remtųsi į murlotą ne kraštine o plokštuma ir priglustų prie abiejų murloto pusių, taip užtikrinanamas didesnis stogo konstrukcijos patikimumas.

 

 

Rašyk
Skambink